Tagdíjfizetés

Tisztelt Tagtársunk!

A Magyar Rendészettudományi Társaság (a továbbiakban: MRTT) vezetése pontos képet szeretne kapni a Társaság valós taglétszámáról, ezért kérjük, hogy tagsága megerősítése érdekében az idei – amennyiben elmaradása van legalább az előző – évi tagdíjat befizetni szíveskedjen.

A tagdíj befizetésének határideje 2020. március 31., azonban akadályoztatása esetén a későbbiek során is teljesíthető.  Természetesen a határidő letelte után is várjuk új tagjainkat az MRTT soraiba!

Az MRTT éves tagdíj mértéke a 2015. május 22-én tartott Közgyűlés döntése alapján (idén sem tervezzük a tagdíj emelését) az alábbiak:

-        rendes tagoknak 3000,- Ft/fő;

-        jogi személy tagdíja korlátozás nélkül, de minimum 50.000,- Ft;

-        nyugdíjasoknak 1500,- Ft/fő;

-        nappali tagozatos diákoknak díjmentes.

Az MRTT tagsági díj befizetésének a lehetőségei:

1.    Banki átutalással (kérjük lehetőleg ezt a lehetőséget választani, egyszerű, átlátható, pontos), az MRTT bankszámlaszáma: Budapest Bank 10100792-53963900-01000004 a közlemény rovatba kérjük a befizető nevét és a tagozatot feltüntetni.

2.    Személyesen készpénzben a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar Rendészeti Vezetéstudományi Tanszéken – előzetes egyeztetés alapján – Pintér Dorottyánál (Bp. VIII. Üllői út 82.; BM telefon: 19-145) NKE Oktatási Központ III. emelet 345.

3.    Személyesen készpénzben az Elnökségi, illetve Közgyűlésen annak összehívása esetén.

Budapest, 2020. március 19.

Az Elnökség megbízásából tisztelettel:

Dr. Kovács Gábor c. r. dandártábornok s. k.

egyetemi tanár
                                                                                       főtitkár