Tagozatvezetői ülést tartott az MRTT

2022. május 3-án (kedden) 11.00 órától tagozatvezetői megbeszélést tartott az MRTT az NKE RTK Rendészeti Oktatási Épület és Kollégiumban, a Diószegi Sámuel utcában.

A résztvevők közösem megbeszélték, hogy hogyan látják a tagozataik jövőjét, egyöntetűen megállapodtak, hogy a taglistákat frissíteni szükséges, valamint a szakterületi névjegyzéket is időszakonként aktualizálni kell, hogy a kollégáknak, valamint a Rendészettudományi Kar diákjainak minél relevánsabb támogatást tudjon nyújtani a Társaság.

Külön kiemelésre került, hogy az egyes Tagozatok rendezvényei nyitottak más tagok, valamint a nagyközönség számára is, így azokra minden érdeklődőt szeretettel várnak!

A megbeszélésre kötetlenebb hangulatban került sor, amely a közösség építése érdekében legalább évenkénti rendszerességgel megrendezésre fog kerülni.

Fotók: Bodó Pál