Az MRTT Migrációs Tagozat 2022. évi felhívása az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság szakmai munkáját elősegítő tanulmány készítésére

A Magyar Rendészettudományi Társaság Migrációs Tagozata és az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság közös pályázatot hirdet az OIF munkáját elősegítő kutatási terv-, illetve ennek elfogadása alapján tanulmány készítésére, mely az OIF munkáját, feladatellátását (például: engedélyügyi tevékenység egészének vagy egy-egy mozzanatának racionalizálása, a külföldiek ellenőrzése hatékonyságának növelés, ügyfél- és ügyintézőbarát honlapfejlesztés, más országok bevett tapasztalatainak átültetése, országinformációs rendszer adatainak bővítése, ügyeleti tevékenység korszerűsítése, stb.), szakmai fejlődését, egy adott probléma megoldását gyakorlatorientáltan segíti.

A pályázati kiírás az alábbi dokumentumban letölthető!

MRTT MT szakmai_gyakorlati_ palyazati kiírás_2022.doc
Word letöltése